touryus.com yamaç paraşütü

Fethiye Paraşütle Atlama Fiyatı

Fethiye paraşütle atlama fiyatı cümlesi halk arasında kullanılan bir yamaç paraşütü tabiridir. Aslında biz yamaç paraşütünde atlamıyor, kalkış yapıyoruz.

Fethiye'de her yıl değişmekte olan yamaç paraşütü çift kişilik uçuş fiyatlarını doviz kuru etkilemektedir. Kendi aranızda ne alakası var diyebilirsiniz. Aslında çok alakası var en önemlisi yamaç paraşütü malzemelerimiz Türkiye'de üretilmediği için döviz olarak satın alıyoruz. Yamaç paraşünün tamiri olmadığı için her uçuşta ciddi oranda eskime payı vardır. Bu da pilotlara büyük maliyet çıkartmaktadır. Bu maliyetlerin içerisinde Ölüdeniz'de bulunan Babadağ'a giriş ücreti, vergiler, sigorta ücreti, ofis kirası gibi bir çok gider eklenmektedir. Bu giderlerde yamaç paraşütü TANDEM uçuşlarının fiyatlarını sürekli değiştirmektedir.

2021 yılında 1000 TL olan Fethiye paraşütle atlama fiyatı, 2024 yılında 4850 TL'dir. Fethiye'de bu fiyatın altında satılan yamaç paraşütü uçuşlarında, mutlaka bir yerde fazladan para ödeyeceksinizdir. Yada ücretli 2000 metre Babadağ kalkış pistlerinden değil, 900 metre olan ücretsiz pistten uçacaksınızdır. Eğer sizde Fethiye'de yamaç paraşütü uçuşu yapmak istiyorsanız anasayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.